пятница, 1 сентября 2017 г.

Создание инициативной группы по оформлению территориальной громады п.Белогоровка как собственника

Жителям поселка, которые сами для себя являются Конституцией, читать эту информацию очень нежелательно!!!

Конституция Украины:

Статья 5. Украина является республикой. Носителем суверенитета и единственным источником власти в Украине является народ. Народ осуществляет власть непосредственно и через органы государственной власти и органы местного самоуправления.


Статья 140. Местное самоуправление является правом территориальной громады - жителей села или добровольного объединения в сельскую громаду жителей нескольких сел, поселка и города - самостоятельно решать вопросы местного значения в рамках Конституции и законов Украины.

Статья 142. Материальной и финансовой основой местного самоуправления является движимое и недвижимое имущество, доходы местных бюджетов, другие денежные средства, земля, природные ресурсы, находящиеся в собственности территориальных громад сел, поселков, городов, районов в городах, а также объекты их общей собственности, находящиеся в управлении районных и областных советов.

В п.Белогоровка Попаснянского района Луганской области была создана инициативная группа по оформлению территориальной громады п.Белогоровка как собственника всего, что перечислено в ст.142  Конституции Украины. 

Текст сообщения для поселкового совета:


 Білогорівська селищна рада


Ініціативна група:
                                                                
адреса листування:



                          
Повідомлення
про утворення ініціативної групи по відновленню Конституції України (конституційного устрою) республіки України у  с.Білогорівка та утворення територіальної громади-власника с.Білогорівка  

«Україна є республікою», - так визначає ст. 5 Конституції України. Республіка (від латинського res publica - «спільна справа») — справа громади. Отже, держава Україна за формою державного правління є республіка і є справою громади.
Громада - це спільне проживання на певній території громадян України, пов’язаних спільною власністю та спільною працею.
Таким чином, республіканський лад в Україні передбачає функціонування територіальної громади держави Україна, утвореної із територіальних громад-власників за Конституцією України.
Конституцією республіки Україна визначено Український народ, громадян України всіх національностей, як ВЛАСНИКІВ спільної сумісної власності на території громади і держави, а саме,
По - перше, ВЛАСНОСТІ Українського народу на ВЛАСНІСТЬ територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах. Для реалізації територіальною громадою свого права на безпосереднє управління своєю власністю (ст. 140 Конституції України),  ст. 142 визначено матеріальну і фінансову основу місцевого самоврядування - рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля, природні ресурси, що є у ВЛАСНОСТІ територіальних громад.
Абз.1 ч.І ст.1 ЗУ “Про місцеве самоврядування” визначає:
«Жителі, об'єднані постійним проживанням у межах села, селища, міста, що є самостійними адміністративно-територіальними одиницями - область, район, місто, район у місті, селище, село є територіальною громадою.» Згідно абз.2 п.1.2 ПОРЯДКУ реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів (Наказ МВС України від 22.11.2012 N 1077 Зареєстрований в Міністерстві юстиції України 18 грудня 2012 р. за N 2109/22421) відомості про місце проживання та місце перебування особи вносяться до паспорта громадянина України.
Територіальні громади села, селища, міста (жителі, Український народ, громадяни України, до паспорта яких внесено місце проживання у селі, селищі, місті) управляють майном, що є в комунальній (підприємств (об'єднань), організацій і установ за нормами ст. 143 Конституції України:
1.       БЕЗПОСЕРЕДНЬО;
2.       або через утворені ними органи місцевого самоврядування.
Фактично ж досить мало територіальних громад - власників в державі Україна  створено, тому, до цього часу починаючи з 28.06.96 року республіка Україна проголошена, але не відбулася, як загальна справа громадян.
По-друге, ВЛАСНІСТЬ Українського народу. Перше речення ч.1 ст. 13 Конституції України, встановлює, що: «Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права ВЛАСНОСТІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, ГРОМАДЯН України всіх національностей (за реченням першим преамбули Конституції України ), що і є державою Україна за ч. 1 ст.14 Конституції України.
Носієм суверенітету України, що поширюється на всю територію України, і єдиним джерелом влади в Україні є народ. НАРОД здійснює ВЛАДУ за нормами ст.2 та 5 Конституції України:
1.       БЕЗПОСЕРЕДНЬО;
2.       і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування;
Власна ВОЛЯ власника національного багатства України і є джерелом ВЛАДИ Українського народу з огляду на наступне.
За ст. 317  ЦК України, ВЛАСНИКОВІ належать права володіння, користування та розпоряджання своїм майном та встановлено, що на зміст права власності не впливають місце проживання власника та місцезнаходження майна.
Поняття права ВЛАСНОСТІ визначено ст. 316 ЦК України, як право ОСОБИ на річ (майно), яке вона здійснює відповідно до закону за своєю ВОЛЕЮ, незалежно від ВОЛІ інших осіб.
Співвласники майна, що є у спільній сумісній власності ВОЛОДІЮТЬ, КОРИСТУЮТЬСЯ ним спільно і РОЗПОРЯДЖАЮТЬСЯ за згодою всіх співвласників, якщо не встановлено домовленістю між ними за нормами ч.1, 2 ст. 369 ЦК України.
Право ж спільної сумісної власності за ч.1, 2 ст. 368 ЦК України визначено, як спільна власність двох або більше осіб без визначення часток кожного з них у праві власності і визначено, що є суб'єктами права спільної сумісної ВЛАСНОСТІ можуть бути ДЕРЖАВА , ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ, якщо інше не встановлено законом.
Ст. 318 ЦК України визначає, що суб'єктами права власності є Український народ та інші учасники цивільних відносин, такі, як ДЕРЖАВА УКРАЇНА, ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ та інші суб'єкти ПУБЛІЧНОГО ПРАВА (за статтею 2 «Учасники цивільних відносин» Цивільного кодексу України ).
З огляду на те, що саме Український НАРОД разом із своєю власністю на національне багатство за ст.13, ст.14 Конституції України і є ДЕРЖАВОЮ УКРАЇНА і як наслідок НАРОД є джерелом ВЛАДИ і здійснює ВЛАДУ безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування за ст. 5 Конституції України, то виходить логічним, що ДЕРЖАВНА ВЛАДА (ВОЛЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ - власника національного багатства держави Україна) в Україні за ч. 1 ст. 6 Конституції України здійснюється на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу та судову. Та за частиною 2 ст.6 та ч.2 ст.19 Конституції України, ОРГАНИ державної влади: законодавчі, виконавчі та судові та органи місцевого самоврядування їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі та в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Порядок БЕЗПОСЕРЕДНЬОГО здійснення ВОЛІ Українського народу, громадян України, що досягли 18 років, встановлено Постановою Верховної Ради України “Про затвердження Положення про загальні збори громадян за місцем проживання в Україні”.
І коли органи влади не виконують своїх повноважень і обов’язків, встановлених законом, громадяни України зобов’язані взяти відповідальність заради майбутнього.
Оскільки ж територіальних громад - власників у адміністративно-територіальних одиницях  і у державі Україна створено ще мало, тому, до цього часу починаючи з 13.07.96 року республіка Україна проголошена, але не відбулася як справа громад.
У тому числі і у селищі Білогорівка Попаснянського району Луганської області  не створено територіальної громади - власника. Тому нами, представниками Українського народу, громадянами України, справою яких є захист суверенітету держави Україна,  створено ініціативну групу по відновленню конституційного ладу та утворенню територіальної громади селища Білогорівка Попаснянського району Луганської області як власника національного багатства за ст.ст. 13, 14 та ст.ст.140-142 Конституції України на території селища Білогорівка Попаснянського району Луганської області.
Ініціативна група в майбутньому буде збільшуватися шляхом приєднання нових членів з числа мешканців-громадян селища Білогорівка Попаснянського району Луганської області.

Просимо повідомити про створення нашої ініціативної групи всі державні та комунальні органи на території селища Білогорівка Попаснянського району Луганської області, а також оприлюднити цю інформацію на сайті Попаснянської РДА у м.Попасна.
Члени ініціативної групи (ПІБ, рік народження, місце реєстрації, паспортні дані, ким виданий) 

15 серпня 2017р. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий